Jakie Filarum ma opinie w UK?

0
86
Jakie Filarum ma opinie w UK?
Ocena

Filarum to firma pożyczkowa, która działa na terenie wielu krajów europejskich. Wiele osób korzysta z tej pożyczki w UK, ponieważ należy do jednej z najtańszych chwilówek i najbardziej polecanych firm. Przede wszystkim, korzystają z niej osoby posiadające stałe zatrudnienie oraz dobrą historię kredytową. Podobnie jak w Polsce, tam również Filarum sprawdza swoich klientów w bazach i rejestrach dłużników, aby mieć pewność, że pożycza osobom rzetelnym i godnym zaufania.

Zasady przydzielania pożyczki w UK

W UK, podobnie jak w Polsce można pożyczyć w Filarum przede wszystkim przez Internet. Wystarczy założyć swój profil klienta na stronie pożyczkodawcy i podać w nim swoje podstawowe dane osobowe i teleadresowe. Następnie, składa się wniosek i oczekuje na decyzję pożyczkodawcy. Niekiedy wymagana jest opłata rejestracyjna, aby zweryfikować numer rachunku bankowego.

 

Niektórzy klienci firmy wnioskują o swoje kolejne pożyczki przez telefon. Wystarczy skontaktować się z infolinią. Poza tym, w UK również funkcjonują punkty, w których można złożyć taki wniosek osobiście i odebrać środki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here