Jakie są aktualne promocje w Filarum?

0
31
Jakie są aktualne promocje w Filarum?
Ocena

W Filarum można zaciągnąć pożyczkę właściwie od ręki. Teraz, kiedy nadal trwa jeszcze sezon wakacyjny, wiele osób poszukuje korzystnego rozwiązania, pozwalającego na wyjazd z rodziną. To właśnie dla takich osób Filarum przygotowało obecnie swoją promocję. Dotyczy ona jedynie tych klientów, którzy korzystają z oferty pożyczkodawcy po raz pierwszy.

Promocje w Filarum

  • Wnioskodawca ma możliwość uzyskania swojej pierwszej pożyczki w Filarum całkowicie za darmo. Oferta ta dotyczy pożyczek w maksymalnej kwocie 1000 złotych.
  • Oznacza to, że pożyczając środki, oddaje się dokładnie taką samą kwotę, bez odsetek i żadnych kosztów. Jedynym warunkiem promocji, jest oczywiście oddanie pieniędzy w określonym przez Filarum terminie, na przykład trzydziestu dni.

Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które oczekują na przypływ środków, a chcą wcześniej wybrać się na wakacyjny wyjazd. Dzięki Filarum, mogą to zrobić od ręki. Wystarczy jedynie poprawnie wypełniony wniosek pożyczkowy i pozytywna decyzja. Pożyczka za darmo to doskonała oferta dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here