Jakie są aktualne promocje w Lendon?

0
37
Jakie są aktualne promocje w Lendon?
Ocena

Kiedy pożyczamy pieniądze bardzo często szukamy możliwie jak najlepszej oferty. Rzecz jasna, w żadnym wypadku nie ma się czemu dziwić. Niemniej, tak powstaje pytanie dotyczące aktualnych promocji. Weźmy pod uwagę Lendon – na co można liczyć, decydując się na skorzystanie z oferty właśnie tego pożyczkodawcy?

Nowi klienci

Skoro mamy mówić o promocjach, musimy dokonać podziału na nowych i dotychczasowych klientów. Zacznijmy od nowych klientów. Jeśli ktoś jest nowym klientem to rzecz jasna pożycza po raz pierwszy. Taka osoba może liczyć na pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Z drugiej jednak strony nowy klient może pożyczyć maksymalnie 2500 zł (stali klienci mogą pożyczyć maksymalnie 5000 zł).

Stali klienci

Stali klienci mogą zapomnieć o całkowicie darmowych pożyczkach, ale nie o promocjach. Dowodem na to jest informacja znajdująca się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Dokładniej rzecz ujmując chodzi o zachęcenie do sprawdzenia rabatu jaki nam przysługuje. Mając to na uwadze – można przypuszczać, że rabaty dopasowywane są indywidualnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here