Jakie są aktualne promocje w Moneyman?

0
30
Jakie są aktualne promocje w Moneyman?
Ocena

W każdym momencie życia zdarzają się sytuacje, w których bardzo chętnie sięga się po pożyczki lub kredyt. Jest to bowiem często konieczność, wynikająca z potrzeby w dane sytuacji. Trudno bowiem przewidzieć, że w środku lata nagle popsuje się lodówka albo ktoś zachorował. Dlatego działanie firm pożyczkowych jest bardzo potrzebne. Ludzi w potrzebie jest bardzo wiele a każda forma pożyczkowa kusi rozmaitymi promocjami i ciekawymi ofertami.

A jakie są obecne promocje w Moneyman?

W każdym czasie, nie tylko obecnie, funkcjonuje oferta dla nowych klientów całkowicie za darmo. Oczywiście tylko pierwsza pożyczka jest tak promowana, dlatego stali klienci mają inne oferty. Przede wszystkim stali klienci mają punkty bonusowe, które pozwalają na wzięcie później korzystnej oferty, której nie będzie miał nikt inny. Punkty bonusowe można zbierać już od pierwszej pożyczki. Dostaje się je za:

  • Regularną spłatę pożyczek
  • Komentarze na temat Moneyman
  • Polecanie Moneyman znajomym
  • Kod bonusowy

Kod bonusowy wpisuje się w odpowiednie pole i po spłacie pożyczki, wchodzą one do puli punktów bonusowych. W zasadzie promocje w Moneyman są ciągle, ponieważ doceniani są nie tylko nowi klienci, ale również stali, którzy dzięki programowi bonusowemu, mogą mieć pożyczki na lepszych warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here