Jakie są dane do przelewu w Filarum?

0
53
Jakie są dane do przelewu w Filarum?
Ocena

Wszystkie dane znajdziemy na stronie Filarum. Trzeba pamiętać, że poza spisaniem dokładnego adresu i numeru konta ważne jest to, żeby oznaczać w odpowiedni sposób przelew.

Firma nie ponosi odpowiedzialności za to, że przelew nie będzie dobrze oznaczony, a co za tym idzie nie trafi tam gdzie trzeba. To klient musi się wtedy martwić jak sprawę odkręcić żeby nie zostały mu naliczane odsetki za nieterminową wpłatę.

Adres i numer konta

Wystarczy wpisać w przelewie Rapid Finance Polska Sp. z o.o ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa, Polska, ale to oczywiście nie wszystko. Z listy klient wybiera bank, w którym ma rachunek i wtedy otrzyma dokładnie konto, na które przelew ma zostać wysłany. To jeszcze nie koniec, bo w tytule przelewu trzeba napisać dokładny numer pożyczki, jaki widnieje na umowie. Wtedy wszystko będzie wypełnione w prawidłowy sposób, a co za tym idzie pieniądze trafią dokładnie tam gdzie powinny. Najgorzej jest za pierwszym razem, za kolejnym razem będzie można tylko ponawiać przelew z tymi samymi danymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here