Jakie są dane do przelewu w Lendon?

0
35
Jakie są dane do przelewu w Lendon?
Ocena

Jeżeli decydujemy się na skorzystanie z pożyczki w Lendon należy pamiętać o potwierdzeniu rejestracji. Potwierdzenie rejestracji może mieć miejsce na dwa sposoby – przelew 1 grosz na rachunek bankowy Lendon lub skorzystanie z usługi Instantor. W tekście weźmiemy pod uwagę tradycyjną metodę weryfikacji czyli wykonanie przelewu. Jak doskonale zdajecie sobie sprawę, podczas jej stosowania musimy wpisać odpowiednie dane do przelewu.

Odpowiednie dane – czyli o czym tak naprawdę jest mowa?

Przejdźmy od razu do sedna sprawy – przez odpowiednie dane należy rozumieć nazwę odbiorcy, adres (LendOn.pl Sp. z o.o. ul. Puławska 111B Warszawa 02-707) oraz nasz numer PESEL. Jakiekolwiek dodatkowe informacje pod żadnym pozorem nie są potrzebne.

Co w przypadku podania nieodpowiedniego PESEL-u?

Warto podkreślić, że omyłkowe podanie nieodpowiedniego numeru PESEL to spory problem. Numer ten jest po prostu niezbędny, jeżeli chodzi o odpowiednie zaksięgowanie wpłaty rejestracyjnej. Trudno dokładnie powiedzieć co by było gdyby, ale można przypuszczać, że firma nie zostawiła by klienta w potrzebie i błąd zostałby naprawiony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here