Jakie są konsekwencje 1 dnia spóznienia w Vivus?

0
35
Jakie są konsekwencje 1 dnia spóznienia w Vivus?
Ocena

Od Vivus można pożyczać niewielkie kwoty pieniędzy na okres 30 dni. Firma zajmuje się udzielaniem chwilówek przez Internet, bez zbędnych formalności. Klienci chętnie wybierają takie pożyczki, ponieważ nie muszą nawet wychodzić z domu, aby złożyć wniosek i otrzymać środki pożyczki.

Vivus – opóźnienie

W przypadku opóźnienia w spłacie wynoszącej 1 dzień, firma nie nalicza jeszcze żadnych kosztów windykacyjnych, ani dodatkowych odsetek. Osoby, które korzystają z oferty Vivusa po raz pierwszy, powinny jednak wcześniej skontaktować się z działem klienta i poinformować firmę o opóźnieniu. Pierwsza pożyczka w Vivus podlega bowiem promocji i jeżeli jest spłacona w terminie, nie są naliczane ani odsetki, ani prowizja.

Jeśli opóźnienie w spłacie pożyczki ma wynieść więcej, klient powinien zdecydować się na dokonanie opłaty za wydłużenie terminu spłaty o czas:

  • 7,
  • 14 lub
  • 30 dni.

Taka opłata odsuwa termin, jednakże nie zmniejsza pozostałej kwoty do zapłaty. Warto jej dokonać jedynie przy faktycznym opóźnieniu, aby uniknąć działań windykacyjnych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here