Jakie są odsetki w firmie Filarum?

0
24
Jakie są odsetki w firmie Filarum?
Ocena

Filarum gwarantuje klientowi, że jeśli zaciąga w firmie pożyczkę to w między czasie nie zmieni się jej oprocentowanie – zostaje dokładnie na takim poziomie na jakim plasowało się w dniu podpisania umowy. Oznacza to, że klient jest bezpieczny i że można takiej firma zaufać.

Jakie oprocentowanie jest na pożyczki?

Jeśli klient pierwszy raz pożycza tysiąc złotych to może liczyć na zerowe oprocentowanie, co oznacza, że pożyczkę otrzymuje całkowicie za darmo. Wiele osób z takiej zachęcającej oferty korzysta. Trzeba tylko pamiętać żeby w okresie trzydziestu dni spłacić całą należność. Za drugim razem, jeśli klient chce pożyczyć pieniądze to będzie to pożyczka płatna. Oprocentowanie wyniesie wtedy 10% w skali roku. Jest to bardzo niskie oprocentowanie dla wszystkich, którzy chcą pożyczyć bardzo szybko pieniądze.

W kilkanaście minut od czasu złożenia wniosku, wpłacenia pieniędzy do weryfikacji pieniądze powinny być na koncie. Te minuty potrzebne są pracownikowi do zweryfikowania klienta, który zamierza u nich zaciągnąć pożyczkę. Inaczej nalicza się odsetki karne dla klientów, którzy na czas nie spłacili należności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here