Jakie są odsetki w firmie Moneyman?

0
35
Jakie są odsetki w firmie Moneyman?
Ocena

W obecnych czasach powstało bardzo wiele firm pożyczkowych. Jest to niejako odpowiedź na potrzeby wielu osób. Obecny czas nie pomaga w gromadzeniu dodatkowych pieniędzy, więc częściej jest to sytuacja, gdy ludzie potrzebują pożyczki w najgorszym czasie. Jedni ludzie radzą sobie z brakiem pieniędzy, pożyczając od rodziny czy znajomych, inni zaś sięgają do zasobów firm pożyczkowych.

Czy to takie proste, pożyczyć w firmie pożyczkowej?

Wiele osób potwierdza, że pożyczenie w Moneyman czy w jakiejkolwiek firmie jest dość proste. Wszystkie firmy działają na podobnej zasadzie. Różnią się szczegółami. Między innymi odsetki, które każdy klient musi płacić. Nie ma bowiem innej drogi. Kwota pożyczona musi być zwrócona w terminie, z wyznaczonymi odsetkami.

A jakie są odsetki w Moenyman?

Wszystko zależy od kwoty, która się pożycza oraz czasu, na jaki pożyczka jest udzielona. W przypadku pożyczki w kwocie 1500 zł na dwa miesiące, będzie to prowizja około 30% pożyczonej kwoty. To znaczy, że do oddania będzie około 1950 . To nie tyle odsetki, do prowizja doliczana do wyznaczonej kwoty oraz czasu do zapłaty.

Oczywiście ta sama kwota, gdyby była z dłuższym terminem, wówczas do zapłaty byłoby trochę więcej. Kwota jest ustalana na początku wniosku. Każdy klient wie, ile będzie musiał zapłacić, zanim zdecyduje o wzięciu pożyczki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here