Jakie są terminy spłaty Filarum w niedzielę?

0
39
Jakie są terminy spłaty Filarum w niedzielę?
Ocena

Zaciągając chwilówkę w Filarum, warto pamiętać o wybranym przez siebie dniu spłaty. Pieniądze powinny się znaleźć na rachunku bankowym firmy tego dnia. Nie wystarczy, że dokonamy jedynie przelewu środków, ponieważ mogą one wpłynąć następnego dnia. Jeżeli dzień spłaty przypada w niedzielę, najlepiej jest dokonać spłaty środków już w piątek, aby na pewno dotarły one do banku odbiorcy w weekend.

Spłata pożyczki w Filarum

W szczególności warto pamiętać o tym, kiedy zaciąga się pierwszą pożyczkę, która jest darmowa. Nic nie kosztuje ona jedynie w momencie, kiedy spłacona została w terminie. Jeżeli zaś dojdzie do opóźnienia, firma ma prawo obarczyć klienta wszelkimi kosztami oraz odsetkami. Jeżeli zaś jest to kolejna pożyczka, istnieje możliwość, że klient zostanie obarczony odsetkami karnymi za każdy dzień opóźnienia.

Warto pamiętać o tym, że każdy bank ma swoje sesje wyjściowe i wejściowe i środki nie znajdą się natychmiast na rachunku odbiorcy. Najlepiej jest skontaktować się z Filarum telefonicznie i upewnić lub przesłać dodatkowo potwierdzenie dokonania wpłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here