Jakie są terminy spłaty Moneyman w niedzielę?

0
32
Jakie są terminy spłaty Moneyman w niedzielę?
Ocena

Wzięcie pożyczki w dzisiejszych czasach jest czymś, co zaznał praktycznie każdy Polak. Tak samo, zdarzają się dni, kiedy dzień spłaty następuje w dzień święty. Jest to sytuacja problemowa, gdyż właśnie wtedy przelewy z banku nie wychodzą.

Pożyczkę trzeba spłacać regularnie, aby bycie nieregularnym nie zmniejszyło zdolności kredytowej, co jest równoznaczne ze zmniejszeniem jej maksymalnej kwoty. Najprostszym rozwiązaniem byłaby spłata raty parę dni przed czasem. Niestety bywają dni, kiedy jedyny dzień, w którym możesz wpłacić jest właśnie niedziela.

Nasuwa się wtedy pytanie: co teraz?

Rozwiązań jest kilka. Jednym z nich jest zwrócenie uwagi na aspekt ten przy określaniu indywidualnego czasu spłat rat. Inną możliwością jest skorzystanie z usług zPay. Dzięki jej zastosowaniu, pieniądze są przekazywane bezpośrednio na konto Moneyman, a wpłata jest księgowana tego samego dnia.

Kolejnym rozwiązaniem jest przelew manualny na numer konta 81 1090 2590 0000 0001 3344 3379. Wpłata kierowana jest na adres ID Finance Poland sp. z o.o.. W tytule należy podać numer swojej pożyczki. Ważną rzeczą jest, aby pamiętać numer swojej pożyczki, bo inaczej nie będzie wiadomo, za jaką pożyczkę wpłynęła rata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here