Jakie są ukryte koszty w Hapi Pożyczki?

0
28
Jakie są ukryte koszty w Hapi Pożyczki?
Ocena

 

Hapi Pożyczka nie posiada żadnych ukrytych kosztów. Wszystkie informacje dotyczące opłat związanych z uzyskaniem i prowadzeniem pożyczki za pośrednictwem tego systemu są zawarte w umowie. Wszelkie przydatne informacje na temat opłat związanych z podjęciem pożyczki na określoną kwotę są zawarte są również w formularzu informacyjnym, który jest dostępny na stronie internetowej platformy Hapi Pożyczki.

W formularzu tym są zawarte wszystkie niezbędne informacje, zawierające zarówno cechy kredytu, jak i wszelkie dane związane z rzeczywistą stopą oprocentowania podjętej pożyczki, jak również kosztami związanymi z nieterminową spłatą rat pożyczki.

A jakie są dodatkowe koszta?

W przypadku nieopłacenia raty wynikającej z umowy pożyczkowej w wyznaczonym w umowie terminie lub w przypadku częściowej spłaty, mogą zostać naliczone odsetki wynikające z nieterminowej spłaty pożyczki. Odsetki te naliczane są dziennie według maksymalnej stopy procentowej, która wynosi 14%.

Koszty pożyczki są również wyeksponowane w symulacji zawartej na stronie głównej Hapi Pożyczki, gdzie możemy łatwo ocenić jakie koszty poniesiemy przy danej kwocie i wybranej ilości rat. Stopa oprocentowania jest uzależniona od okresu kredytowania i może wynieść od 19,46% do maksymalnie 23,39%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here