Jakie są ukryte koszty w Moneyman?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Od lat ludzie sobie radzili na wszelkie sposoby, by jakoś funkcjonować. Korzystali z pomocy poszczególnych osób oraz pojawiających się firm. Były one od lat potrzebne, ponieważ wiadomo, iż człowiek jeden sam nie da sobie rady ze wszystkim. Po to właśnie funkcjonują firmy, które świadczą poszczególne usługi.

Niestety większość firm bardzo chętnie ukrywa nadmiar kosztów, które klienci muszą zapłacić, jednak ukryte nierzadko są w umowie, słynnym już drobnym druczkiem. Dlatego ludzie z obawą podchodzą do firm oraz gęsto zapisanych umów, które często prawnicy mają trudności ze zrozumieniem, nie mówiąc już o zwykłym kliencie. W taki sposób maskowane są dodatkowe opłaty, o których klient powinien się dowiedzieć dopiero po podpisaniu umowy.

A jakie są dodatkowe koszty w Moneyman?

Każda osoba, która chce wziąć pożyczkę w Moneyman, otrzymuje informacje dotyczące pożyczki jeszcze przed jej wzięciem. Jest to procedura, którą stosuje się absolutnie do każdej osoby. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Każdy klient wybierając spomiędzy dostępnych ofert, ustala sobie sam kwotę oraz raty pożyczki. Po wybraniu po prawej stronie konta klienta, pojawia się informacja o kwocie, wysokości raty oraz całości do spłaty.

Jeśli ktoś spłaca w terminie, żadna inna opłata nie wchodzi w grę. Zatem Moneyman nie ma ukrytych kosztów. Umowa natomiast dostępna jest na stronie głównej bez konieczności logowania. Można sobie ją pobrać i skonsultować nawet z prawnikiem, by nie mieć wątpliwości, jakie są zasady udzielania owych pożyczek.