Jakie są warunki udzielenia pożyczki Filarum?

0
57
Jakie są warunki udzielenia pożyczki Filarum?
Ocena

Podstawowym warunkiem uzyskania pożyczki w firmie Filarum jest założenie profilu klienta. Do tego celu potrzebne są podstawowe dane osobowe, które często klienci znają na pamięć – numer PESEL, dane teleadresowe czy numer konta bankowego. Przelewu jednego grosza, wymaganego do zakończenia rejestracji, dokonać trzeba z własnego konta osobistego. Dzięki temu firma potwierdza nie tylko numer rachunku, ale także dane osobowe wnioskującego.

Warunki udzielania pożyczki

Warunkiem, na których Filarum udziela pożyczek, jest zadeklarowanie zwrotu pożyczonej kwoty w terminie maksymalnie 30 dni. Po okresie miesiąca klient musi oddać pożyczone pieniądze – pierwsza pożyczka do 1000 złotych udzielana jest z zerowym oprocentowaniem. Firma nie daje możliwości przedłużania terminu spłaty zobowiązania.

Oprócz konta w banku do sfinalizowania całego procesu pożyczkowego w Filarum niezbędny jest numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej – na telefon komórkowy oraz e-mail przysyłane są dokumenty, formularz informacyjny oraz umowa. Klient zwraca pieniądze na jedno z kont bankowych, które dostępne są także na etapie rejestracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here