Jakie są warunki udzielenia pożyczki Hapi Pożyczki?

0
29
Jakie są warunki udzielenia pożyczki Hapi Pożyczki?
Ocena

Pożyczkę w Hapi Pożyczki można otrzymać każdy pełnoletni obywatel Polski, posiadający rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródła regularnego i udokumentowanego dochodu.

Pożyczkę można w prosty sposób przekalkulować, a następnie złożyć wniosek o nią przy pomocy kalkulatora dostępnego na stronie internetowej Hapi Pożyczki. Wprowadzona została tam możliwość wyboru określonej kwoty pieniędzy, jaką potencjalny klient potrzebuje i ustalenia okresu w jakim chce tę pożyczkę spłacić – okres kredytowania można sprecyzować w zakresie od 3 do 36 miesięcy.

Jakie warunki muszę spełniać?

Wybór określonych parametrów rozpatrywany jest według indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych wnioskodawcy, uwzględniając jego comiesięczne wydatki, tak aby był on w stanie regularnie spłacać raty z tytułu zaciągniętej pożyczki.

Po wybraniu interesujących wartości, system przelicza możliwości kredytowe potencjalnego pożyczkobiorcy i na podstawie przesłanego wniosku i pozytywnego przejścia procesu weryfikacji, przyznaje określoną kwotę pożyczki, która następnie będzie przelana na wskazane przez klienta konto bankowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here