Jakie są zasady pożyczki w Filarum?

0
33
Jakie są zasady pożyczki w Filarum?
Ocena

Filarum to firma pożyczkowa działająca na rynku „next payday loan”, co tłumaczyć można jako pożyczki udzielane do kolejnej wypłaty. W rzeczywistości zasada ta odzwierciedlona jest w regulaminie Filarum, według którego pożyczki udzielane są zainteresowanym na okres maksymalnie 30 dni.

Jak otrzymać pożyczkę w Filarum?

  • Warunkiem koniecznym do spełnienia, aby zarejestrować i zweryfikować swoje konto na stronie Filarum, jest fakt posiadania polskiego obywatelstwa.
  • Zarówno klient dokonujący samodzielnej rejestracji wniosku pożyczkowego jak i korzystający z pomocy pracownika firmy, proszony jest o podanie numeru PESEL, na podstawie którego dokonywana jest podstawowa weryfikacja zdolności kredytowej.

Dodatkowym kryterium jest posiadanie minimum 20, a nie więcej niż 76 lat. Proces wymaga także podania polskiego adresu zameldowania, posiadania numeru telefonicznego i własnego konta w banku.

Po stworzeniu profilu klient jest weryfikowany pod kątem zdolności kredytowej. Po jej pozytywnym zakończeniu, na adres e-mail oraz telefon komórkowy przychodzą wiadomości o wykonaniu przelewu zgodnie z wysokością wskazaną przez klienta, a także wszystkie dokumenty – umowa, warunki szczegółowe, dane do zwrotu pożyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here