Kiedy Moneyman wysyła upomnienie?

0
44
Kiedy Moneyman wysyła upomnienie?
Ocena

Wiele osób decyduje się na pożyczkę, ponieważ sytuacje czasem są nie do przewidzenia. Dla jednych pożyczka to możliwość realizowania planów czy marzeń, zaś dla drugich jest to ratunek, który pomoże w wyjściu z kłopotów. Oczywiście pożyczka którą się bierze, musi być w całości spłacona wraz z przysługującymi odsetkami lub opłatami.

W Moneyman również jest dodatkowa opłata, która trzeba zwrócić razem z pożyczoną kwotą. Dlatego warto wziąć konkretną pożyczkę w wysokości, w której będzie się mogło spłacić całość.

A jeśli nie spłacę w terminie pożyczki?

Najlepiej, jeśli nie dojdzie do sytuacji, w której firma musiałaby się sama upomnieć o spłatę. Jeśli jednak do tego dochodzi, wówczas pracownicy najpierw próbują się skontaktować z klientem, ponieważ chcą się  dowiedzieć, dlaczego nagle ustały wpłaty.

Jeśli klient nie odbiera telefonów, wówczas Moneyman wysyła do domu monity, które są wezwanie do zapłaty zaległych rat. Zwykle przy wysyłaniu monitów do kwoty dochodzą koszty za powiadomienia. Są one ustalane indywidualnie i zależne są od kwoty oraz ilości powiadomień. Kolejne wezwania są już poważniejsze, ponieważ mogą doprowadzić do sprawy sądowej. By uniknąć problemów, warto w odpowiednim czasie uprzedzić Moneyman, że pojawiły się problemy i chwilowo będzie bardzo ciężko spłacić bieżące raty.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here