Kiedy możliwa jest kolejna pożyczka w Incredit?

Data dodania: 3 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Firma InCredit posiada ciekawą ofertę pożyczek ratalnych, które są udzielane drogą internetową. Każdy klient ma możliwość samodzielnego wyboru kwoty pożyczki oraz liczby miesięcznych rat zgodnie z własnymi wymaganiami oraz dostępnymi limitami. Rzetelni klienci mają możliwość wnioskowania o kolejne pożyczki.

Kolejna pożyczka w InCredit

Warunkiem koniecznym do wnioskowania o kolejną pożyczkę jest całkowita spłata poprzedniego zobowiązania. Punktualna spłata lub spłata przed terminem może wiązać się z dodatkowymi bonusami w postaci wyższej dostępnej kwoty, itp.

O kolejną pożyczkę można się starać praktycznie od razu po zaksięgowaniu ostatniej raty i zamknięciu poprzedniego zobowiązania. Wówczas w panelu klienta pojawi się informacja, że nie ma on aktywnych pożyczek i może złożyć wniosek o kolejną.

Warto dodać, że dopiero od drugiej i kolejnej pożyczki można starać się o kwotę powyżej 7000 zł (do 10000 zł), którą można rozbić na 3-12 miesięcznych rat. Warto więc terminowo spłacać swoje pożyczki, aby w przyszłości uzyskać kolejne na lepszych warunkach.