Kiedy możliwa jest kolejna pożyczka w Moneyman?

0
99
Kiedy możliwa jest kolejna pożyczka w Moneyman?
Ocena

Poszukując dobrej firmy pożyczkowej, zwykle ludzie biorą pod uwagę bardzo wiele opcji. Na ogół najważniejszą sprawą są koszty pożyczek, procedury w razie problemów ze spłatą oraz kolejne pożyczki które można brać. Najlepiej jest, gdy wszystkie elementy są bardzo jasne, ponieważ wtedy każdy wie, jakie są zasady i czego mogą się spodziewać.

Kiedy zatem można wziąć kolejną pożyczkę?

Pytanie jest bardzo proste, tak samo, jak prosta jest odpowiedź. Kolejną pożyczkę można wziąć po spłaceniu poprzedniej. Jest to bardzo ważny elementy, który absolutnie nie podlega negocjacji. Zasada jest taka, że bardzo łatwo jest wziąć w Moneyman pożyczkę, ale jednocześnie tylko jedną. Nie ma możliwości dobrania kolejnej, jeśli jedna nie jest spłacona. Można sobie planować, jednak pożyczkę naraz można mieć tylko jedną. Nie ma znaczenia, czy jest to druga czy kolejna pożyczka, ponieważ wszystkie zasady dotyczą każdej branej przez daną osobę pożyczki.

A jeśli jestem w trudnej sytuacji i potrzebuję kolejnej pożyczki zanim spłacę poprzednią?

Jeśli ktoś ma problemy ze spłatą pożyczki, to druga nie pomoże w problemach, tylko wpakuje klienta w tzw spiralę długów, z której bardzo ciężko jest wyjść. W tej kwestii nie ma odchyleń od zasad. Kolejna pożyczka tylko po spłaceniu poprzedniej. W ten sposób firma nie ryzykuje kolejną kwotą a klient unika wplątania się w nadmiar pożyczek.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here