Kiedy przyjdzie przelew z Incredit?

0
42
Kiedy przyjdzie przelew z Incredit?
Ocena

Firma InCredit udziela pożyczek ratalnych na kilka miesięcy, a nawet na rok. Dla wielu pożyczkobiorców bardzo ważne jest szybkie tempo wypłacania pożyczki. Warto więc zastanowić się kiedy na koncie pojawią się pieniądze z InCredit?

Sam proces weryfikacji klienta jest bardzo szybki i w przypadku podjęcia pozytywnej decyzji pożyczkowej, przelew jest wykonywany w ciągu kilkunastu minut. To czy pieniądze pojawią się od razu na koncie zależy od tego czy klient w przypadku pierwszej weryfikacji (wpłata kwoty 0,01 zł) podał konto w jednym z poniższych banków: Bank Millenium S.A., BZ WBK S.A., Alior Bank S.A., Pekao Bank S.A., mBank S.A.

Osoby posiadające konto w jednym z powyższych banków otrzymają pieniądze w ciągu kilkunastu minut od pozytywnej decyzji pożyczkowej, natomiast pozostali pożyczkobiorcy muszą czekać na najbliższą sesję wychodzącą w banku InCredit oraz sesję przychodzącą w swoim banku (należy czekać od kilku godzin do jednego dnia roboczego).

W przypadku pierwszej pożyczki dodatkowym czynnikiem wydłużającym jest przelew weryfikacyjny. Podobnie klienci posiadający konta w powyższych bankach dokonają weryfikacji szybko, natomiast posiadacze kont w innych bankach zweryfikują swoje rachunki później.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here