Kiedy przyjdzie przelew z Moneyman?

0
157
Kiedy przyjdzie przelew z Moneyman?
Ocena

Kiedy ludzie decydują się na wzięcie szybkiej pożyczki, zwykle mają tzw „nóż na gardle” czyli potrzebują zastrzyku gotówki natychmiast. Najszybciej jak się da. Dlatego często celowo wybierają firmy pożyczkowe, które co prawda na innych warunkach niż banki ale za to szybciej udzielą pożyczki. W przypadku takich firm czas przesłania pieniędzy jest niezwykle ważny. Często kilka dni to już zdecydowanie za długo, dlatego wiele osób szuka takich firm, które faktycznie prześlą pieniądze szybko.

Ile się czeka na przelew?

Dla każdego klienta czas oczekiwania na przelew jest bardzo ważny. Warto jednak wiedzieć, iż czas przelewu uzależniony jest od kilku czynników:

  • Pierwszy jest taki, iż każdy nowy klient musi przejść proces weryfikacji. Jeśli nie ma większych problemów i historia kredytowa danej osoby jest bardzo jasna i przejrzysta, wówczas decyzja o przyznaniu pożyczki przychodzi szybko. Wówczas przygotowywany jest przelew i w ciągu kilku minut zostaje odesłany do klienta.
  • Czas w którym on dojdzie na miejsce jest również uzależniony od częstotliwości księgowań na wybranym koncie. Jeśli bowiem księgowanie na danym rachunku bankowym jest rzadko, wówczas trzeba się zorientować o której można się go spodziewać. Może być tak, iż pieniądze dojdą w ciągu 15 minut a można czekać na przelew do następnego dnia, bo np. dyspozycja przelewu była późnym wieczorem a w tym czasie na koncie klienta nie będzie już księgowania.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here