Kiedy przyjdzie przelew z Vivus?

0
47
Kiedy przyjdzie przelew z Vivus?
Ocena

Vivus udziela pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Aby móc otrzymać środki, należy przede wszystkim zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy. Po wskazaniu swoich podstawowych danych osobowych i teleadresowych, niekiedy należy przelać kwotę 1 grosza i zweryfikować swój numer rachunku.

Przelew z Vivus

Następnie, można już składać wniosek o udzielenie pożyczki i wybrać odpowiednią kwotę. W przypadku pierwszej pożyczki można już zawnioskować o 3000 złotych. Vivus przelewa środki niezwłocznie po podjęciu decyzji. To, kiedy wpłyną one zależy przede wszystkim od tego, w jakim banku pożyczkobiorca ma swój rachunek. Jeżeli jest to bank, w którym konto ma Vivus, można się spodziewać przelewu już po kilku minutach. Jeżeli jest to inny bank, niekiedy trzeba poczekać do kolejnego księgowania środków.

Większość klientów Vivus przyznaje, że nawet w weekendy otrzymuje pieniądze niezwłocznie na konto, a wynika to z tego, że firma posiada wiele rachunków w różnych bakach polskich. Rzadko zdarza się, że na pieniądze od Vivusa trzeba trochę poczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here