Kobieta z Kasą Opinie

20
154
Kobieta z Kasą Opinie
4.6 z 13 głosów


Pożyczki Netcredit OpiniePożyczki Netcredit

Kobietazkasa.pl to portal kierowany przede wszystkim dla kobiet, które pragną realizować swoje marzenia oraz mieć możliwość stałego dostępu do zastrzyku gotówki. Przyjazny interfejs oraz proste zasady działania naszej firmy sprawiają, iż do tej pory zaufało nam tysiące Polek. Naszym działaniom przyświeca zasada: maksimum komfortu, minimum formalności. Stawiając na nowoczesne technologie zapewniamy nie tylko możliwość zaciągnięcia pożyczki do 1500 złotych, ale przede wszystkim doskonały kontakt z klientem oraz szybkie dostarczenie pieniędzy na wskazane konto bankowe.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Friendly Finance Poland Sp. z o.o.
Adres: ul. Złota 7 lok. 18, 00-019 Warszawa
Telefon: +48 22 388 32 10
E-mail: kontakt@kobietazkasa.pl
Strona www: www.kobietazkasa.pl
Godziny pracy firmy: od poniedziałku do piątku: 08.00 – 21.00
KRS: 0000448749
REGON: 146512445
NIP: 10700255046

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Dbamy o to, aby wszystkie udostępnione nam dane (imię, nazwisko, numer telefonu, nr konta bankowego) były bezpieczne. Czuwają nad tym specjaliści z dziedziny informatyki oraz odpowiednio dobrane systemy bezpieczeństwa.

Proste zasady przyznawania pożyczek!

Zastanawiasz się, czy jesteś uprawniona do wnioskowania o pożyczkę w naszej firmie? Wystarczy że masz ukończone 20 lat, posiadasz polskie obywatelstwo, stałe zarobki oraz nie jestem wpisany do rejestru dłużników.

Gotówka już w kilkanaście minut!

Wiemy, że kiedy potrzebna jest gotówka, czas odgrywa kluczową rolę. To właśnie z tego powodu znacznie przyspieszyliśmy proces weryfikacji zgłoszeń. Kiedy zostanie ono pozytywnie rozpatrzone pieniądze na koncie znaleźć można już po upływie 15 minut!

Co niezbędne jest do otrzymania pożyczki na portalu kobietazkasa.pl?

Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz, o którego wypełnienie prosimy wszystkich zainteresowanych klientów. We wniosku, poza podstawowymi danymi osobowymi pytamy o obecne zobowiązania finansowe. Jest to niezbędny proces weryfikacji, będący procedurą podstawową.

Co zyskujesz korzystając z naszej pomocy?

 • Możliwość wnioskowania o pożyczkę nawet do 1500 złotych bez wychodzenia z domu
 • Jasny i prosty sposób współpracy oraz spłacania kredytu
 • Szybką decyzję o przyznaniu pożyczki
 • Możliwość otrzymania wnioskowanej kwoty po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nawet 15 minut później!UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEksprespozyczka Opinie
Następny artykułŁatwykredyt Opinie

20 KOMENTARZE

 1. Hej, słyszałem, że jest tam możliwość wydłużenia okresu spłaty zaciągniętej w serwisie Kobietazkasa.pl pożyczki, tylk0konieczne jest przy tym uiszczenie opłaty za przedłużenie….

 2. Polecam fajna sprawa z nimi, powinniśmy być rezydentem Polski, czyli posiadać status obywatela lub osoby nieposiadającej obywatelstwa, lecz zamieszkującej na terenie Rzeczypospolitej i być dorosłym;D.

 3. Szybko bez problemowo, udzielają krótkoterminowych pożyczek gotówkowych, bez zbędnych formalności, w kwocie od 50 do 3500 zł, na okres od 7 do 31 dni.

 4. Dlatego też, tak została zbudowana cała strona internetowa i hasła reklamowa na niej, które mówią o tym, że pożyczka Kobieta z Kasa jest idealna.

 5. Siema, jeśli chcecie skorzystać z pożyczki Kobieta z kasą to odnajdźcie wniosek, wypełnijcie go i wyślijcie, takim o to sposobem pożyczkę otrzymamy w 15 minut, próbowałam, polecam!

 6. Cześć, wygląda na to, że w lipcu pojawiła się na rynku kolejna nowa marka na rynku chwilówek : KOBIETA z KASĄ. Tak, tak, to nie pomyłka.

 7. Euzebiusz przecież widzimy…. A po wejściu na stronę internetową tej chwilówki rzuca się w oczy ciekawa informacja : Partner serwisu – pozyczkomat.pl.

 8. Ale niewolno zapominać, że serwis finansowy Kobietazkasa.pl jest własnością spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here