Kontakt do działu windykacji w Filarum

0
187
Kontakt do działu windykacji w Filarum
Ocena

Problemy ze spłatą pożyczki mogą przytrafić się każdemu klientowi – może się spóźnić bądź może nie wpłacić całej kwoty, dlatego konieczny jest kontakt z działem windykacji. Nie można tej sprawy ot tak zastawiać, podejmować decyzji samodzielnie bez udzielania firmie informacji, bowiem konsekwencje określone w regulaminie będą surowe.

Jakie to konsekwencje?

  • codzienne naliczanie karnych odsetek,
  • zgłoszenie sprawy do sądu,
  • wezwanie komornika.

Jeśli klient ma wrażenie, że zaciągając pożyczkę o wysokości nawet kilkuset złotych firma nagle zapomni o tym, że pieniądze muszą zostać zwrócone – jest to ogromny błąd. Działalność firmy polega na czerpaniu korzyści z odsetek, dlatego jej zadaniem będzie zrobić wszystko, aby pieniądze odzyskać.

Dokładne zasady określa umowa oraz regulamin, z którym klient musi zapoznać się przed podjęciem pożyczki, a przynajmniej swoim podpisem  zaświadcza, że się z nim zapoznał. Konsekwencje z opóźniania rat są dokładnie opisane – to co grozi nam w przypadku opóźnień jest określone w umowie pożyczkowej. Nierzetelność w żaden sposób więc się tutaj nie opłaca. W takiej sytuacji w przyszłości pojawią się problemy nie tylko komornicze, ale i z ewentualnością zaciągnięcia pożyczki nawet  w innej instytucji.

W razie pytań związanych z zadłużeniem i procesem windykacyjnym, wystarczy zgłosić się na e-mail: windykacja@filarum.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here