Kontakt do działu windykacji w Hapi Pożyczki

0
48
Kontakt do działu windykacji w Hapi Pożyczki
Ocena

Dział windykacji zazwyczaj jest osobnym działem każdej firmy. Do którego kontakt mają tylko pracownicy danej firmy lub informują klienta o fakcie, iż ktoś się będzie z nimi kontaktował zachęcamy do terminowego spłacania swoich zadłużeń.

Biorąc jakąkolwiek pożyczkę musimy się liczyć z tym, iż bardzo ważne w jej obowiązywalności jest to, iż to jest swoista umowa cywilnoprawna między nami, a firmą, która udziela nam kredytu. Firma kredytowa pożycza nam określoną sumę pieniędzy, a my deklarujemy się, iż warunki, które zostają nam zaproponowane są dla nas odpowiednie. Ważne, żeby spłacać raty pożyczki w terminie podanym na umowie.

Jak się kontaktować z działem windykacji Hapi Pożyczki?

Najlepszą drogą kontaktu z działem windykacji Hapi Pożyczki jest skorzystanie z infolinii. Pracownicy w sposób kompetentny spowodują nawiązanie kontaktu z przedmiotowym działem.

W momencie gdy nie będziemy w stanie dopełnić terminu spłaty. W takiej sytuacji mamy dwie możliwości. Termin spłaty pożyczki Hapi Pożyczki możemy przesunąć, tzn. dokonać tzw. „wakacji kredytowych” i przesunąć spłatę pożyczki o 1 miesiąc. Warunki i możliwość takiego rozwiązania warto skonsultować z konsultantem Hapi Pożyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here