Kontakt do działu windykacji w Incredit

0
128
Kontakt do działu windykacji w Incredit
Ocena

Czasami klientom firm pożyczkowym mogą przytrafić się problemy z terminową spłatą swoich zobowiązań. Na szczęście dostępne są działy windykacji, które mają za zadanie nie tylko ściągać należności, ale również pomagają klientom i wspólnie ustalają warunki spłaty, które są dogodne dla obu stron.

Dział windykacji w firmie InCredit

Firma InCredit prowadzi dział windykacji, z którym można skontaktować się drogą e-mail pod adresem info@incredit.pl lub pod numerem telefonu 222 578 618. Generalnie firma posiada wiele numerów telefonów i dzwoniąc pod numer ogólny podany na stronie internetowej tego pożyczkodawcy (221 010 400) również będzie można porozumieć się w sprawach windykacyjnych albo zostaniemy przekierowani do działu windykacji.

W przypadku problemów ze spłatą pożyczki nie należy zwlekać z kontaktem. InCredit informuje, że należy zadzwonić pod numer 222 502 251, aby uzyskać informacje na temat spłaty zadłużenia po terminie. Szybki kontakt i ustalenie warunków spłaty pozwoli uniknąć dalszych, poważniejszych konsekwencji prawnych i finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here