Kontakt do działu windykacji w Moneyman

0
55
Kontakt do działu windykacji w Moneyman
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób sięga po pomoc do firm pożyczkowych. Jest to podyktowane faktem iż ludzie często mają problemy finansowe. Banki zaś nie za bardzo chcą pożyczać pieniądze osobom, które mają wątpliwej jakości historię kredytową.

Moneyman mimo, że faktycznie sprawdza BIK, zwykle bardzo indywidualnie podchodzi do każdej pożyczki, ponieważ wychodzi z założenia, że czasem komuś powinie się noga i może zalegać z częścią spłaty. W tym celu oczywiście musi być rozmowa z pracownikiem firmy.

Zalegam z opłatą. Jak mogę się dodzwonić do firmy windykacyjnej?

Jeśli ktoś zalega ze spłatami, zwykle dział windykacji sam się o niego upomni. Jeśli zaś dopiero będą kłopoty ze spłatą, należy napisać do firmy e-maila z opisanym problemem, ponieważ najpierw problemem zajmują się pracownicy. Zatem e-mail kontakt@moneyman.pl powinien załatwić sprawę. Jeśli jednak komuś bardzo zależy na kontakcie z samym działem windykacyjnym, proszony jest o skorzystanie z rozmowy z konsultantem, który poda konkretny numer telefonu.

Nie trzeba się logować do systemu, żeby porozmawiać z konsultantem. Po wejściu na stronę natychmiast uruchamia się okienko czatu z konsultantem, z którym bez problemu i anonimowo będzie można porozmawiać. Oczywiście w przypadku prośby o numer do działu windykacji konsultant musi już zweryfikować klienta.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here