Kontakt do działu windykacji w Vivus

0
826
Kontakt do działu windykacji w Vivus
Ocena

Pożyczając pieniądze od Vivusa można to zrobić z własnego domu, całkowicie online. Wielu klientów wybiera takie rozwiązanie, ponieważ jest szybkie i wygodne. Vivus udziela swoich pożyczek maksymalnie na okres 30 dni. Oznacza to, że szybko trzeba oddać pożyczone pieniądze.

Dział windykacji Vivus

Jeżeli jednak klient ma trudności ze spłatą, powinien skontaktować się z firmą i poszukać rozwiązania. Na pewno po terminie spłaty zobowiązania, do każdego dłużnika odezwie się dział windykacji Vivus. Z działem windykacji można też skontaktować się dzwoniąc na numer infolinii 221 221 227 lub wysyłając maila na andres kontakt@vivus.pl. Z pewnością korespondencja zostanie przekazana do właściwe osoby, tak samo, jak telefon zostanie połączony z właściwym działem.

Vivus umożliwia swoim klientom uiszczenie opłaty za wydłużenie terminu spłaty. Jej wysokość jest uzależniona od wysokości całej pożyczki. Jeżeli dłużnik nie spłaca jednak kapitału, ani nie dokonuje takiej opłaty, po jakimś czasie Vivus sam wychodzi z propozycją spłaty pożyczki na raty. Wówczas można ustalić dogodny plan spłaty i pozbyć się zadłużenia w dość szybki i wygodny sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here