Koszt smsa przy zaciągnięciu pożyczki

0
738
Koszt smsa przy zaciągnięciu pożyczki
Ocena

Chwilówki można dzisiaj zaciągnąć w bardzo wygodny sposób. Nie da się ukryć, że to właśnie szybkość działania firm pożyczkowych sprawia, że wiele osób zwraca się do nich po określone kwoty. Niekiedy trafia się nam okazja zakupu czegoś w dobrej cenie, jednak wypłatę będziemy mieli dopiero za dwa tygodnie. W takiej sytuacji możemy zwrócić się po pomoc do rodziny, jednak tutaj czekają nas niewygodne pytania i analizowanie naszego domowego budżetu.

Jeśli rodzina sprawia problem i nie chce pożyczyć gotówki, udajemy się do instytucji finansowej, która nie zadaje zbędnych pytań i bez problemu wypłaca żądaną kwotę. Wystarczy posiadanie dowodu tożsamości. Niekiedy nie musimy nawet odwiedzać oddziału, ponieważ parabanki zaproponują nam inne formy skorzystania z ich oferty.

Pieniądze przez Internet

Jedna z opcji jest wypełnienie wniosku internetowego, który natychmiast trafi do pracownika firmy. Wiele marek gwarantuje rozpatrzenie wniosku w ciągu kilku minut, aby już po kwadransie przelać pieniądze na nasze konto bankowe. Plusem takiego rozwiązania jest to, że pieniądze możemy pożyczyć nawet w środku nocy. Konieczny jest jedynie dostęp do Internetu, a dzisiaj możemy z niego korzystać nawet w telefonie.

W wielu miejscach jest też darmowy Internet bezprzewodowy, więc pożyczkę na nagłe potrzeby możemy wziąć nawet w centrum handlowym, stojąc przed urządzeniem w bardzo korzystnej cenie. Internet jest darmowy, więc nie płacimy nic za złożenie wniosku i zapoznanie się z wzorem umowy oraz regulaminem firmy pożyczkowej.

Opcja SMS

Innym sposobem na uzyskanie szybkiej pożyczki jest skorzystanie z opcji SMS. Dla wielu firm jest to sposób na zachęcenie klientów, którzy nie mają w domu komputera lub nie potrafią poruszać się po stronach w sieci. To między innymi propozycja dla osób starszych, którym laptop nie jest potrzebny na co dzień. Każdy jednak ma telefon i może wysłać SMS z prośbą o kontakt.

Firmy działają na zasadzie odpowiedzi na otrzymane wiadomości tekstowe. Wystarczy wysłać SMS pod wskazany numer, aby po chwili oddzwonił do nas pracownik parabanku. Ile kosztuje nas wzięcie takiej pożyczki? SMS zwykle nie jest drogi, a jego cena np. w Via SMS wynosi 1,23 zł z VAT. U innych firm jest to koszt wynikający z cennika operatora.

Co z oszustami?

Warto tutaj uważać na firmy, które oszukują potencjalnych klientów i zarabiają na wysyłanych do nich SMSach. Jeśli w sieci pojawia się informacja, że jakaś firma pobiera za SMS opłatę sięgającą kilkudziesięciu złotych, warto na nią uważać. Zanim wyślemy SMS poszukajmy informacji o potencjalnym pożyczkodawcy. Na rynku co chwilę pojawiają się nowe firmy, jednak nie każda z nich jest godna zaufania.
Jeśli interesuje nas pożyczka dostępna po wysłaniu wiadomości SMS, warto spojrzeć na dostępne w sieci rankingi. Wśród widniejących tam firm znajdziemy Via SMS czy SMS Kredyt. Są to marki, które na swoich stronach internetowych przedstawiają informacje dotyczące zasad udzielania pożyczek, konsekwencji związanych z nieterminowym spłacaniem zobowiązań oraz kosztami wynikającymi z zaciągnięcia pożyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here