Która pożyczka lepsza Incredit czy NetCredit?

0
43
Która pożyczka lepsza Incredit czy NetCredit?
Ocena

Grupa NetCredit obejmuje firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek. Do jej grona zaliczane są między innymi firmy Incredit oraz NetCredit. Wiele osób zastanawia się nad tym, która z tych pożyczek jest lepsza. Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta.

Co prawda oba produkty są zaliczane do tej samej grupy, jednak firma InCredit skupia się przede wszystkim na większych pożyczkach ratalnych w kwocie nawet do 5000 zł, którą można pożyczyć na okres do dwóch lat. NetCredit jest z kolei firmą działającą w branży chwilówek i proponuje swoim klientom mniejsze pożyczki do 3000 zł na maksymalnie 30 dni.

Trudno jest więc stwierdzić, która pożyczka jest lepsza: InCredit czy NetCredit? Ta druga kierowana jest głownie do osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na krótki czas. Jest więc idealna dla klientów, którzy spodziewają się jakichś pieniędzy, ale nie mogą już czekać (np. kilka dni przed wypłatą). InCredit jest propozycją dla klientów zainteresowanych większymi kwotami, którzy chcą spłacać je w dogodnych ratach. Dodatkowo klienci tacy mogą liczyć na spłatę całego zobowiązania w przypadku śmierci (w ramach ubezpieczenia na życie opłaconego w ramach prowizji).

Jak widać każda ze wspomnianych wyżej pożyczek ma zupełnie inną grupę odbiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here