Która pożyczka lepsza Vivus czy Hapi Pożyczki?

0
47
Która pożyczka lepsza Vivus czy Hapi Pożyczki?
Ocena

Obecnie rynek obfituje w różnego typu instytucje finansowe. My, jako klienci mamy za zadanie wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada. Zarówno Vivus jak i Hapi Pożyczki mają swoje zasady, którymi się kierują.

Z tego właśnie względu, są pewne różnice przy udzielaniu pożyczki. Vivus umożliwia nam na wzięcie kredytu, za pierwszym razem do 3000, na maksymalnie 30 dni, z kolei przy kolejnych kredytach jest możliwe wzięcie nawet 7500. Plusem jest fakt, że pierwsza pożyczka jest za darmo, zatem można ją przetestować bez żadnych kosztów.

Co w ofercie Hapi Pożyczki?

Z kolei w Hapi Pożyczki możemy wziąć kredyt aż na 15000, na okres 36 miesięcy. Wszystko musi być zatem dostosowane do naszych potrzeb i do naszych możliwości. W przypadku pożyczki Vivus, przykładowo po miesiącu będziemy zobligowani oddać całą kwotę, natomiast w Hapi Pożyczki mamy określoną comiesięczną spłatę, o której musimy regularnie myśleć. Ciężko zatem jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, która z pożyczek jest lepsza, chociaż w naszej ocenie Hapi Pożyczki ma bardziej dopasowaną ofertę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here