Która pożyczka lepsza Wonga czy Moneyman?

0
39
Która pożyczka lepsza Wonga czy Moneyman?
Ocena

Na rynku finansowym istnieje bardzo dużo firm pożyczkowych, które są lepsze lub gorsze. Każda z nich oferuje pożyczki, które mają pomóc w szybkim zastrzyku gotówki. Ludziom z różnych powodów brakuje pieniędzy, w związku z czym chętnie sięgają po pomoc w postaci szybkiej pożyczki.

Wonga oraz Moneyman również należą do takich firm i choć pozornie są podobne, różnią się w szczegółach. Czym zatem różni się pożyczka w firmie Wonga a Moneyman? W wielu przypadkach zasady są podobne, choć nie identyczne. W Moneyman pierwsza pożyczka w kwocie od 100  zł do 1500 zł jest zupełnie darmowa, oczywiście pod warunkiem, że jej spłata będzie w ciągu 60 dni. Po tym czasie zaczną być naliczane karne odsetki. Jest to wymóg, ponieważ pożyczka jest w tym przypadku w pełni darmowa i należy bardzo pilnować okresu spłaty.

A Wonga?

W przypadku firmy Wonga pierwsza pożyczka jest udzielana na okres 60 dni jednak nie całkiem za darmo, ponieważ koszt pierwszej pożyczki to 10 zł.  Obie firmy mają też ofertę pożyczki ratalnej, jednak w przypadku Wonga jest to jedna oferta, natomiast w przypadku Moneyman klient może sobie wybrać początkową pożyczkę według dwóch sposobów spłaty. Kwota ratalna jest uzależniona od czasu spłaty oraz kwoty, ponieważ oprocentowanie jest różne w zależności od kwoty i okresu spłaty. Obie firmy bardzo indywidualnie podchodzą do klienta i w przypadku problemów, klient może liczyć na pomoc pracowników firm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here