Która pożyczka lepsza Wonga czy Vivus?

0
39
Która pożyczka lepsza Wonga czy Vivus?
Ocena

Firmy pożyczkowe takie jak Vivus, czy Wonga zdobył y grono swoich stałych klientów w Polsce. Przede wszystkim, wynika to z tego, że pieniądze można od nich pożyczyć o każdej porze, bez zbędnych formalności, za pośrednictwem Internetu. Wystarczy wypełnienie krótkiego wniosku pożyczkowego i można już cieszyć się środkami na swoich rachunku bankowym.

Vivus pożycza pieniądze na okres 30 dni. Nie ma możliwości rozłożenia pożyczki na raty i trzeba ją spłacić w całości. Można też wydłużać termin spłaty. Maksymalna kwota pożyczki to 3000 złotych za pierwszym razem oraz 7500 złotych w przypadku kolejnych pożyczek. Wonga pożycza zaś maksymalnie na okres 24 miesięcy i kwotę do 10 000 złotych. Zależy to od możliwości finansowych klienta.

Vivus czy Wonga?

To, która pożyczka jest lepsza będzie kwestią indywidualną – na pewno dla wielu osób raty to korzystne rozwiązanie od Wongi, jednak od Vivusa już za pierwszym razem można otrzymać 3000 złotych, bez żadnych dodatkowych kosztów. Oznacza to, że oddaje się dokładnie tyle, ile się pożyczyło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here