Kwota pierwszej pożyczki jeszcze wyższa w SohoCredit!

0
700
Kwota pierwszej pożyczki jeszcze wyższa w SohoCredit!
Ocena

SohoCredit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Firma oferuje podniesienie kwoty pierwszej pożyczki dwukrotnie. Termin spłaty pożyczki pozostaje bez zmian.
Do tej pory oferta Soho Credit nie różniła się znacząco od innych firm oferujących pożyczki online. Od niedawna kwota pożyczki oferowana nowym klientom wzrosła do 1000 złotych – to dwukrotność dotychczasowej kwoty. Czas spłaty pierwszej pożyczki nie uległ zmianie i wynosi od 7 do 30 dni. Zmiany obejmują nie tylko ofertę, ale również stronę internetową firmy, która po rewitalizacji jest znacznie bardziej przejrzysta, czytelna i przystępna w użytkowaniu.

SohoCredit to firma należąca do konsorcjum Rapid Finance, w skład którego wchodzi również marka Filarum. Firma SohoCredit oferuje swoje usługi osobom od 20 do 70 roku życia. Zaciągnięcie pożyczki możliwe jest drogą internetową, poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza oraz wysłanie go.W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze przelewane są na konto wnioskodawcy w ciągu 10 minut.

Skorzystaj z promocji w Sohocredit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here