Lendon 1 pozyczka za darmo – czy to prawda?

0
25
Lendon 1 pozyczka za darmo – czy to prawda?
Ocena

Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule jest bardzo prosta – Lendon oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. Warto od razu podkreślić, że brak odsetek to nie jedyna różnica. Różnice są dwie i tą drugą jest maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć.

Jaka jest maksymalna kwota podczas pierwszej pożyczki?

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 2500 zł. W porównaniu z kolejnymi pożyczkami różnica jest dość znacząca (w wypadku zaciągania kolejnych zobowiązań maksymalna kwota to 5000 zł). Niemniej, w tym wszystkim nie zapominajmy, że kluczową rolę odgrywa to jak zostaniemy ocenieni przez Lendon. Możemy chcieć pożyczyć 1500 zł a firma zaproponuje nam co najwyżej 1000 zł (to taki przykład).

Tylko pierwsza pożyczka za darmo

Musicie też wiedzieć, że nie ma możliwości, aby kolejne pożyczki były za darmo. Jeśli jednak w tym momencie myślicie, że działalność skupia swoją uwagę tylko i wyłącznie na nowych klientach, popełniacie błąd. Po prostu stali klienci mogą liczyć na rabaty. Szczegóły na ten temat nie są jednak niestety udostępniane (można podejrzewać, że każda sytuacja jest oceniana indywidualnie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here