MiniCredit Opinie

17
160
MiniCredit Opinie
4.7 z 14 głosów

Pożyczki minicredit Opinie Pożyczki minicredit

Pożyczki z możliwością zaciągnięcia przez Internet to dla wielu osób jedyna opcja otrzymania szybkiej gotówki. Dodatkowym autem jest fakt, że można ją zaciągnąć bez zbędnych formalności, a do tego w krótkim czasie.

Wiele firm pożyczkowych wręcza pieniądze jeszcze tego samego dnia. Zupełnie inne procedury postępowania realizowane są w przypadku udzielania kredytów mają banki, które dużą wagę przykładają do weryfikacji wiarygodności Klienta. Tymczasem MiniCredit to rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu czekać…

Na rynku prosperuje wiele instytucji pozabankowych, które specjalizują się w udzielaniu wsparcia finansowego dla osób potrzebujących szybkiej gotówki. Co chwila do naszych uszu dochodzą informacje o nowych, podobnych firmach, które prześcigają się w stworzeniu najbardziej atrakcyjnej z punktu widzenia klienta oferty.

Dane firmy:

Nazwa firmy: MiniCredit Sp. z.o.o
Adres firmy: ul. Słomińskiego 15 lok. 506, 00-195 Warszawa
Telefon: +48 22 266 83 55
E-mail: info@mini-credit.pl
Strona www: https://mini-credit.pl/
Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek 8:30 – 19:00, Sobota 9:00 – 17:00
NIP: 5252494263
REGON: 142694604
KRS Nr 0000371165

Jak pożyczyć?

MiniCredit określa dokładny limit pożyczki, czyli maksymalną kwotę, jaką możesz pożyczyć. Górny limit pożyczki przy pierwszym zobowiązaniu finansowym wynosi 1500 zł. Poza samą kwotą pożyczki firma określa również okres, na jaki jest zaciągana. W przypadku pierwszej pożyczki jest to 30 dni. Wysokość każdej kolejnej jest ustalana indywidualnie i brana jest pod uwagę rzetelność w spłacie pierwszego zaciątnięgo zobowiązania.

Ważną dla Ciebie informacją, jako potencjalnego Klienta firmy MiniCredit jest fakt, że w tym samym czasie możesz posiadać wyłącznie jedną pożyczkę. Firma nie wyklucza opcji dobrania pożyczki, jednak ta możliwość jest bardzo mocno spersonalizowana. Ostateczna decyzja zależy od weryfikacji użytkownika przez pracownika firmy. Aby dowiedzieć się, czy masz taką możliwość, najlepiej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, aby sprawdzić, czy w jego przypadku prośba tego typu może zostać rozpatrzona pozytywnie.

Jak dokonać spłaty pożyczki?

W MiniCredit spłata zaciągniętego zobowiązania finansowego odbywa się za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Na stronie internetowej zamieszczone są dane do przelewu. W razie problemów najlepiej skontaktować się z pracownikiem firmy.

MiniCredit bierze pod uwagę wcześniejszą spłatę pożyczki. Umowa uwzględnia podobną możliwość, co zarówno z punktu widzenia Klienta, jak i firmy jest korzystne. To w tym dokumencie zamieszczone są szczegółowe informacje na temat tej możliwości.

W jaki sposób dokonać przedłużenia terminu spłaty?

MiniCredit daje możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania finansowego, jednak wydłużenie okresu spłaty wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli z jakichś powodów Klient nie jest w stanie terminowo zwrócić pożyczki, dostaje możliwość przedłużenia okresu spłaty. Przedłużenie okresu spłaty następuje po dokonaniu przelewu opłaty prolongacyjnej na konto bankowe MiniCredit. Po otrzymaniu opłaty zostanie do Ciebie wysłany SMS z informacją.

W celu uzyskania zapasowego czasu należy dokonać opłaty za jego przedłużenie pożyczki o 5,10 lub 30 dni. Na stronie internetowej firmy znajdziesz tabelę ze stawkami opłat manipulacyjnych za przedłużenie okresu spłaty. Pamiętaj jednak, aby wcześniej skontaktować się z pracownikiem i uzgodnić z nim dana kwestię. W końcu może on odmówić przedłużenia spłaty bez jej uargumentowania.

W momencie, gdy Klient nie zgłosi, że chce skorzystać z przedłużonego okresu spłaty pożyczki i nie będzie dokonywał jej regularnej spłaty w wyznaczonym terminie, to pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do naliczania odsetek. O wysokości odsetek mówi

Umowa, którą Klient dostaje do wglądu i dokładnego zapoznania się z nią. W momencie zaistnienia podobnej sytuacji zostaje wszczęta procedura nieterminowej spłaty zobowiązania finansowego. Pierwszym krokiem jest wysłanie listu do domu Pożyczkobiorcy drogą pocztową lub pracownik firmy kontaktuje się telefonicznie, mailem czy smsem. Zawiadomienie o zaistnieniu opóźnienia jest równoznaczne z wezwaniem do zapłaty.

Z jakimi kosztami wiąże się opłata karna?

Niedokonanie spłaty zobowiązania finansowego względem firmy MiniCredit wiąże się z następującymi kosztami:

• Dwukrotność wysokości odsetek za opóźnienie- 14%
• Koszty postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Gdy nie ma odzewu ze strony Klienta zostaje wszczęta procedura windykacyjna na koszt Pożyczkobiorcy. Ostatecznością jest podjęcie działań przez komornika. Zanim jednak dokona się spłaty zobowiązania, warto skontaktować się z działem windykacji.

Dla osób planujących zaciągnięcie zobowiązania finansowego w MiniCredit przydatne informacje znajdują się w tabeli opłat.

Czy warto skorzystać z usług firmy?

Firma MiniCredit cieszy się pozytywną opinią na rynku. Uznawana jest, jako jedna z tych firm pożyczkowych, która szybko i sprawnie udziela zobowiązania finansowego dla osób potrzebujących gotówki od razu.minicredit opinie

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMiloan Opinie
Następny artykułMonedo Opinie

17 KOMENTARZE

  1. Mini credit okazał się jakiś czas temu bardzo pomocny dla moich rodziców, którzy stanęli w sytuacji nagłego braku gotówki. Dzięki możliwości wzięcia pożyczki bez wychodzenia z domu znacznie ułatwiło to całą procedurę. Biuro obsługi klienta służy wszelkimi informacjami, pomaga w razie jakichkolwiek pytań ze strony pożyczkobiorcy.

  2. Mam dobre zdanie na temat te firmy, uważam że jest uczciwa i stawia sprawy jasno. Mimo warunków jakie my pożyczkobiorcy musimy spełni aby otrzymać pieniądze, to nadal współpraca jest przyjemna. Firma nie działa opieszale, przeciwnie cenię ją za dynamikę.

  3. Możliwość starania się o pożyczkę za pośrednictwem interetu jest bardzo wygodna, pieniądze również błyskawicznie pojawiają się na koncie. Dodatkowo brak uciążliwej papierologii.

  4. Podoba mi się wyrozumiałość w kwestii spłaty pożyczki. Możliwość spłaty nawet 30 dni po terminie, uważam za przejaw wyrozumiałości wobec klienta i szacunku. Super.

  5. Jedna z lepszych firm pożczykowych na rynku instytucji pozabankowych. Uczciwa firma, która daje szansę młodym osobom, przy czym stawia swoje warunki. Egzekwuje konsekwencje w przypadu nieterminowej spłaty pożyczki.

  6. Między firmami, które oferują pożyczki jest rywalizacja, każda chce być najszybsza, najlepsza i najwygodniejsza z punktu widzenie klienta. Trzeba przyznać, ze Minicredit świetnie sobie radzi na polskim rynku i naprawdę wyróżnia się na tle konkurencji.

  7. Firma cieszy się uznaniem klientów, nie bez powodów. Co prawda egzekwuje konsekwencje w przypadku, gdy nie wywiążemy się z naszych zobowiązań. Jednak jeśli my będziemy trzymać się zasad, firma będzie dla nas bardzo przyjaźnie nastawiona i będzie jej zależało na jak najlepszych wzajemnych stosunkach.

  8. Z narzeczony brakowało nam kilku tysięcy by wyprawić wesele o jakim marzyliśmy. Planowaliśmy coś naprawdę dużego… Przez ostatnie lata ciężko pracowaliśmy, oszczędzaliśmy specjalne na nasz ślub i wesele oraz podróż poślubną. Kiedy jednak zaczęliśmy liczyć okazało się że musimy zrezygnować na przykład z podróży poślubnej lub z innych, ważnych dla nas rzeczy. Byłam szalenie smutna i już zaczęłam żegnać się z moim bajkowym ślubem o którym tak marzyłam. Pewnego dnia mój narzeczony wrócił z pracy wyraźnie zadowolony z tajemniczą miną… Usiadł do komputera, przez chwilę zagorzale coś klikał myszką… po czym wydał z siebie głośny okrzyk radości i powiedział, że nie musimy już z niczego rezygnować. Pomyślałam, że oszalał i nakrzyczałam na niego że sobie ze wszystkiego żartuje. On pokazał mi konto na którym zobaczyłam wystarczająca ilość pieniędzy by wyprawić wesele jakiego chciałam i ruszyć na caaały miesiąc miodowy. Tak wzięliśmy chwilówkę i była to najlepsza decyzja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here