Moneyman 1 dzień spóźnienia – co teraz?

0
64
Moneyman 1 dzień spóźnienia – co teraz?
Ocena

Wiele osób poszukuje firm, które udzielą im pożyczki szybko i bez zbędnych formalności. W dzisiejszych czasach nie ma z tym problemu, ponieważ jest ich tak dużo, iż można wybierać pomiędzy ofertami, według własnego gustu i potrzeb.

Dlatego wybierając odpowiednią firmę, niejedna osoba pyta o szczegóły pożyczki, jednak rzadko się wspomina o możliwości nieterminowej spłaty. To zaś są sytuacje bardzo często spotykane, gdyż po pożyczki idą osoby, którym raczej brakuje pieniędzy.

Spóźnię się jeden dzień. Co teraz?

Najprostszym sposobem byłoby napisać do Moneyman lub zadzwonić. Wyjaśnienie sytuacji pomoże pracownikowi w ewentualnym ustaleniu, jak można byłoby zaradzić problemom ze spłatą, z którymi boryka się klient. To nigdy nie są łatwe sprawy, jednak w wielu przypadkach dają możliwość w wyjątkowej sytuacji przesunąć termin spłaty. Dla kogoś, kto właśnie czeka na przelew i dostanie do za kilka dni, przesunięcie terminu o te brakujące dni rozwiązuje problem, zaś dla firmy jest to też dobre wyjście. Przecież nic na tym nie traci.

Nic się nie stanie jak zapłacę jutro.

To najgorszy sposób myślenia i nie pomaga w rozwiązaniu problemu. Jeśli ktoś spóźnia się ze spłatą, ale nie zgłosił tego w Moneyman, wówczas od pierwszego dnia po terminie, naliczane są karne odsetki. Sposób podejścia i takież samo załatwienie sprawy może bardzo pomóc klientowi albo bardzo zaszkodzić. Udawanie, że nic się nie stanie jak się spóźnię, nie wróży klientowi nic dobrego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here