Moneyman a karta kredytowa

0
25
Moneyman a karta kredytowa
Ocena

Wiele osób obawia się, że nie otrzyma pożyczki, ponieważ ma inne zadłużenia jak np. karta kredytowa. Są to słuszne obawy, ponieważ w wielu przypadkach rzeczywiście jest to dość istotny problem. Są jednak firmy które nie zwracają uwagi na ilość czy rodzaje zadłużeń, ponieważ najważniejsze dla nich jest, żeby był to klient rzetelny.

A jak jest w przypadku Moneyman?

Firma Moneyman nie widzi przeciwwskazań do otrzymania pożyczki, nawet jeśli ktoś ma inne zadłużenia. Nie ma znaczenia czy klient ma w banku kartę kredytową. Wystarczy, że BIK oraz BIG pokazują, iż wszystkie zadłużenia są spłacane regularnie, a Moneyman bez problemu udzieli pożyczki.

Warto pamiętać, że w większości firmy zwracają uwagę na to, jak wygląda BIK, ponieważ to podstawa do sprawdzenia rzetelności klienta. Zatem bez względu na ilość pożyczek czy kredytów, jeśli są one płacone na czas, wówczas w Moneyman klient bez większego problemu otrzyma pożyczkę.

Rozmaite obciążenia kredytowe tak naprawdę obciążają budżet domowy. Dlatego wiele firm zwraca uwagę, że w dochodach musi się znaleźć miejsce również na normalne życie. Z tego powodu nierzadko jest problem z uzyskaniem kolejnej pożyczki. Dla Moneyman ważne jest jednak, jak wygląda spłata tych zobowiązań a nie ich ilość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here