Moneyman a konto w banku WBK

0
26
Moneyman a konto w banku WBK
Ocena

W dzisiejszych czasach bez problemu można zakładać konta w różnych bankach i mieć ich po kilka. Czasami jednak ma to wymierne korzyści. Gdy ktoś chce otrzymać pożyczkę, dobrze wtedy mieć konto w banku, który współpracuje z daną firmą. Jeśli przelewy idą w ramach tego samego konta, wówczas pieniądze faktycznie idą dosłownie kilkanaście minut.

A co z bankiem BZW BK?

Bank BZW BK współpracuje z firmą Moneyman, dlatego przelewy z tego konta oraz na nie idą bardzo szybko. Z reguły informacja, która mówi, że pieniądze są w 15 minut, dotyczy wyłącznie tego samego banku. Dlatego firma Moneyman współpracuje z kilkoma najpopularniejszymi bankami, ponieważ wie, że w taki sposób pieniądze idą płynnie i bez problemu.

Trudno byłoby mieć konta we wszystkich dostępnych bankach, dlatego firma Moneyman wybrała kilka banków, w których najwięcej ludzi ma swoje konta. W taki sposób rzeczywiście usługa jest szybko i bezproblemowo realizowana.

A jeśli ktoś ma w innym banku?

W takiej sytuacji należy się liczyć z pracą banku i jego czasem księgowania. Jeśli firma przeleje pieniądze, ale klient ma banku, którego nie ma w spisie Moneyman, wówczas należy się spodziewać, że pieniądze dojdą na drugi dzień lub za 2 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here