Moneyman godziny pracy w sobotę

0
44
Moneyman godziny pracy w sobotę
Ocena

Firmy z reguły działają od poniedziałku do piątku, jednak są takie, które pracują również w soboty. Między innymi jest to firma Moneyman. To firma, która ma na celu dobro swoje oraz klienta i wszystko co robią, zwykle dotyczy obu stron. Nawet w przypadku niepłaconych rat, najpierw są rozmowy i propozycje rozwiązania problemów, dopiero potem kwestia tego, że ktoś powinien być ukarany za niepłacenie.

Dlatego wiele osób bardzo sobie chwali Moneyman, ponieważ w mało której firmie tak dobra jest współpraca firmy z klientem. Szczególnie jest to ważne w przypadku trudności ze spłatami. Można bowiem być dobrym i wyrozumiałym, gdy wszystko idzie zgodnie z planem. Problem zaczyna się wtedy, gdy klient nie może w terminie zapłacić raty. W takiej sytuacji pomoc firmy jest bardzo cenna. Nie tylko sama nie ma żadnych strat, ponieważ pożyczka jest spłacona. Dodatkowo jest to kolejna doskonała opinia klienta, jak bardzo firma pomaga w problemach.

Czy Moneyman pracuje również w soboty?

Na stronie moneyman.pl można o każdej porze korzystać z rejestracji czy składania wniosków, jednak w przypadku pytań czy problemów największe szanse na kontakt są w godzinach od 10 do 16. W takich godzinach na pewno są pracownicy. Potem można nie trafić na odpowiednią pomoc, choć teoretycznie o każdej porze dnia i nocy pomoc można uzyskać.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here