Na jak długo są pożyczki długoterminowe w Incredit?

0
29
Na jak długo są pożyczki długoterminowe w Incredit?
Ocena

Jak wiadomo, firma InCredit specjalizuje się w udzielaniu swoim klientom pożyczek długoterminowych na spore kwoty. Każdy klient wnioskujący o pożyczkę ma możliwość wyboru kwoty od 800 do 7000 (nowi klienci) lub 10000 zł (stali klienci biorący drugą lub kolejne pożyczki).

Długość pożyczki w InCredit

Każdy klient wspomnianego pożyczkodawcy, oprócz kwoty, może wybrać okres spłaty swojego zobowiązania. Kwoty do 2000 zł (w przypadku nowych klientów) można rozbić na 3 do 6 miesięcznych rat. Wyższe kwoty można spłacać w 3-12 ratach.

Stali klienci, którzy zaciągają drugą lub kolejną pożyczkę w InCredit nie mają żadnych limitów jeśli chodzi o pożyczki do 2000 zł i niezależnie od wybranej kwoty, mogą ją rozbić na 3-12 miesięcznych rat.

Na podstawie powyższych informacji łatwo zauważyć, że firma InCredit udziela pożyczek na maksymalnie 12 miesięcy. Maksymalną kwotą, o którą mogą wnioskować nowi klienci jest 7000 zł, natomiast stali pożyczkobiorcy mogą się starać nawet o 10000 zł. Dużą zaletą jest fakt, że każdy klient sam decyduje o okresie spłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here