Na jak długo są pożyczki długoterminowe w Vivus?

0
62
Na jak długo są pożyczki długoterminowe w Vivus?
Ocena

Vivus specjalizuje się w rynku pożyczek krótkoterminowych i nie umożliwia zaciągania zobowiązania na więcej niż 30 dni. Naturalnie w ręce pożyczkobiorcy oddawane są takie instrumenty jak możliwość odroczenia terminu płatności zobowiązania. Przy pierwszej umowie klient może dwukrotnie przełożyć termin spłaty pożyczki po przelaniu odpowiedniej kwoty na konto firmy. Przy kolejnych pożyczkach możliwość takiego przesunięcia terminu jest już tylko jednorazowa.

Długoterminowe pożyczki Vivus

Vivus na swoich stronach internetowych zachęca osoby zainteresowane pożyczkami długoterminowymi do zapoznania się z ofertą pożyczkową ich partnera handlowego, firmy Zaplo. Osoby pragnące pozostać klientami Vivusa, a zainteresowaniem dłuższym okresem pożyczki, powinny więc z góry wkalkulować w swoje obliczenia koszty opłat za przedłużenie.

W przeciwnym razie należy przygotować się na konieczność zwrotu pożyczki już po 30 dniach i to bez możliwości renegocjowania warunków lub rozłożenia zobowiązania na raty. Vivus ma pod tym względem bardzo czytelne zasady, z góry zasygnalizowane każdemu zainteresowanemu klientowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here