Gdzie najłatwiej dostać pożyczkę przez Internet?

0
1966
Gdzie najłatwiej dostać pożyczkę przez Internet?
Ocena

Jeśli pojawiła się w naszym życiu pilna potrzeba finansowa – naglący rachunek, którego zbagatelizowanie poskutkuje poważnymi konsekwencjami, kosztowna awaria samochodu, pralki czy nawet wymarzony ekspres do kawy w ogromnej przecenie – nie mamy czasu do stracenia.

Zanim banki przyznają nam kredyt, może minąć wiele czasu – o ile w ogól uznają nas one za wiarygodnych kredytobiorców. Na szczęście są jeszcze tak zwane chwilówki, czyli naprawdę ekspresowe pożyczki gotówkowe. Nie bez powodu są one uznawane za najwygodniejszą formę pozyskania pieniędzy, m.in. ze względu na:

  • minimum formalność,
  • brak pobierania danych z BIK i KRD,
  • brak zaświadczenia o zatrudnieniu,
  • szybki wniosek przez Internet,
  • pieniądze na koncie natychmiast po akceptacji wniosku (a ten rozpatrywany jest ok. 10-15 minut).

Niemal jak przy pożyczkach w rodzinie, prawda? Tyle że tu nikt nie będzie wypytywał, na co potrzebne są pieniądze, nikt nie będzie na nas krzywo patrzył, ani dawał do zrozumienia, że zabieramy mu ostatnie pieniądze. Oczywiście ile parabanków, tyle ofert. Dlatego też nie wszędzie uda się znaleźć wszystkie wymienione wyżej cechy, z drugiej strony może pojawić się również więcej korzyści, np. promocje typu pierwsza pożyczka za darmo (obecnie m.in. LendOn, VIASMS, Vivus).

Gdy czas gra główną rolę

Gdy pieniądze są nam potrzebne już! Natychmiast! Musimy znaleźć taki parabank, który jest nie tylko wiarygodny (raczej nie będziemy mieć wiele czasu na studiowanie regulaminu między wersami), ale i oferuje jak najprostszą i jak najszybszą procedurę przyznania pożyczki. Trudno wskazać jeden konkretny, ale z pewnością takimi cechami odznacza się m.in.:

–         Kredito24 – jeśli wejdziemy na główną stronę www parabanku, widzimy informację, o której godzinie możemy mieć już pieniądze na koncie, zwykle jest to kwestia ok. 10 minut. Klient musi tylko wysłać krótki i prosty do wypełnienia wniosek oraz zadeklarować kwotę i termin spłaty pożyczki (do 3000 zł, do 30 dni).

–         LendON – jak zapewnia firma „Złożenie wniosku o pożyczkę jest łatwiejsze niż może Ci się wydawać! Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, potwierdź rejestrację i otrzymaj pieniądze na swój rachunek bankowy od razu po rozpatrzeniu Twojego wniosku o pożyczkę. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz bezpieczeństwo”. Tutaj pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 500 zł, druga zaś nawet 3000 zł.

–         Provident – to najwygodniejsza forma pożyczki dla osób, które nie lubią współpracować z kimś, kogo nie widzą. A Providencie można zamówić pożyczkę z obsługą domową – konsultant przyjedzie podpisać umowę, przekaże pieniądze do rąk własnych lub na konto, będzie także osobiście przyjeżdżał po zwrot pieniędzy.

Parabanków, w których procedura przyznania pożyczki jest prosta oraz szybka, jest wiele. Pamiętajmy jednak o tym, że w środku nocy żaden parabank nie dostarczy nam pieniędzy w tak krótkim czasie jak 15 minut – trzeba będzie czekać do rana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here