Najlepsza oferta pożyczki pozabankowej

Data dodania: 10 kwietnia, 2015 r. / Ostatnia aktualizacja: 8 września, 2017 r.
Najlepsza oferta pożyczki pozabankowej
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Wybranie najlepszej firmy pożyczkowej nie jest nigdy prostym zadaniem. Na szczęście istnieje coraz więcej stron internetowych, które pomagają zestawić ze sobą różne promocje i parametry ofert, pomagając tym samym podjąć właściwą decyzję.

Głównym atrybutem pożyczek pozabankowych jest bez wątpienia minimalizm formalny. Podczas gdy w bankach należy przejść bardzo trudną i czasochłonną procedurę, często zakończoną odmowami, w firmach pożyczkowych na rynku przeważnie już w piętnaście minut klient otrzymuje decyzję w swojej sprawie. To kuszący produkt, jednak każda firma ma inne warunki pożyczki, które warto ze sobą porównać, by wybrać te najlepsze.

Najpopularniejsze oznacza najlepsze

Nie zawsze na rynku jest tak, że najpopularniejsze rzeczy są jednocześnie najlepsze, jednak przyglądając się rankingowi najpopularniejszych pozabankowych pożyczek widać dokładnie, że są to jednocześnie te z najciekawszą ofertą:

  • Vivus.pl, to firma reklamująca się w telewizji już od dwóch lat, pierwszą pożyczkę nawet do trzech tysięcy złotych udziela bez żadnych kosztów. Na sam dowód osobisty można więc otrzymać dzisiaj 3.500 złotych w kwadrans i oddać po miesiącu dokładnie tyle samo, bez ukrytych kosztów. Zaletą tej firmy jest niesamowity profesjonalizm i błyskawiczna obsługa oraz aplikacja mobilna.
  • Lendon.pl, minimalne wymagania formalne to plus, który przemawia przede wszystkim do młodych ludzi. Nie potrzeba podawania wielu danych osobowych lub informacji o zatrudnieniu, ale proces weryfikacji trwa przeważnie od pół godziny do godziny. Można pożyczyć już za pierwszym razem do 3.000.
  • Viasms.pl, firma będąca na rynku polskim od wielu lat, aktualnie sprzedaje pierwszą pożyczkę bez kosztów dodatkowych. Wszystkie formalności związane z wnioskowaniem o pożyczkę załatwić można tutaj online lub poprzez sms.
  • Wonga.com, oferuje możliwość pożyczenia pieniędzy na dwa miesiące a także gwarantuje bardzo przejrzysty system internetowy pozwalający na przedłużanie i spłacanie zobowiązań. Przy pierwszej pożyczce klient bez względu na wysokość kredytu płaci 10 złotych kosztów.
    Skoro tysiące klientów dziennie korzysta z pomocy tych lub innych pozabankowych kredytów, dowodzi to wysokiego poziomu zaufania i satysfakcji z tego typu usług finansowych.