Nie odesłałem umowy w Filarum – co teraz?

0
37
Nie odesłałem umowy w Filarum – co teraz?
Ocena

Chcąc zaciągnąć pożyczkę w firmie Filarum trzeba przygotować się na wypełnienie dokumentów, a w tym na podpisanie umowy. W każdym banku klient również otrzymuje umowę, którą powinien przeczytać i podpisać. Bardzo często klienci zapominają o odesłaniu umowy, spłacają należność i kończą z firmą współpracę.

Nieodesłanie umowy do Filarum

Jeśli firma dopatrzy się, że nie posiada umowy w dokumentach konkretnego klienta, może się zwrócić o jej przesłanie. Nie ma za to żadnych konsekwencji, bo zawieranie umów z firmą pożyczkową wygląda nieco inaczej niż w przypadku banków, ale nie należy tej kwestii bagatelizować. Najważniejsze jest to żeby spełniać warunki, jakie firma określa.

Jeśli klient spełni je wszystkie i na czas spłaci kredyt to nie będą w stosunku do niego wyciągnięte konsekwencje. Może się też tak zdarzyć, że chcąc zaciągnąć jeszcze jedną pożyczkę firma dopatrzy się, że nie posiada starej umowy i o nią poprosi. Filarum działa w taki sposób żeby nie stwarzać klientowi zbędnych problemów – nadrzędną. Wiedzą, w jaki sposób dać wszystkim to, czego szukają, czyli dobrej pożyczki na niski procent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here