Nie odesłałem umowy w Vivus – co teraz?

0
629
Nie odesłałem umowy w Vivus – co teraz?
Ocena

Od Vivusa można pożyczać przez Internet, bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Firma bardzo szybko weryfikuje wnioski swoich klientów i podejmuje decyzje w sprawie pożyczki. Wystarczy jedynie założyć swój profil klienta, a następnie zawnioskować o potrzebną kwotę i czekać na decyzję.

Vivus – konsekwencje braku odesłania umowy

Umowę pożyczki klient otrzymuje w bezpiecznej wersji elektronicznej na swój adres e-mail. Dostępna jest ona również w e-archiwum na stronie internetowej Vivusa, posiada bezpieczny podpis elektroniczny i można ją wydrukować dla siebie. Brak odesłania podpisanej umowy do firmy nie grozi żadnymi konsekwencjami, jednakże firma może nie udzielić kolejnej pożyczki, dopóki poprzednia umowa nie zostanie odesłana.

Można to zrobić spokojnie w każdej chwili. Firma dba o środowisko, dlatego sama nie wysyła papierowej umowy listownie i nie oczekuje tego od klienta. Można więc zdecydować się na list lub po prostu zeskanować podpisaną przez siebie umowę i wysłać ją na adres e-mail firmy. Wówczas można już składać kolejny wniosek pożyczkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here