Nowe pożyczki pozabankowe w bieżącym roku.

0
1082
Nowe pożyczki pozabankowe w bieżącym roku.
Ocena

Pożyczki pozabankowe nie bez powodu cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Są one przede wszystkim szybkie, elastyczne, a zaciągane z głową nie wiążą się z żadnymi przykrymi konsekwencjami, ba, mogą nawet nie być oprocentowane. I choć ciągle gdzieś w tle słyszy się o problemach związanych z pożyczkami od parabanków, to jednak wiele ludzi korzysta z nich regularnie. Wiadomo, że największym zaufaniem cieszą się duże parabanki o wieloletniej działalności. Ale i te, które na polskim rynku finansowym dopiero raczkują, także nie narzekają na brak klientów.

Nowe parabanki a bezpieczeństwo

Na nowo powstające parabanki wiele osób patrzy nieufnie. Nie ma się co dziwić. Faktycznie, wiele z nich ma na celu nieuczciwe wyłudzanie pieniędzy. Są to zwykle firmy pozabankowe, które reklamują się ukradkiem w lokalnej prasie lub na słupach ogłoszeniowych. Eksperci finansowi z KNF cały czas radzą „Prosimy o rozwagę w korzystaniu z pomocy parabanków. Należy wybierać jedynie firmy sprawdzone, wiarygodne i cieszące się zaufaniem innych konsumentów”.

Ale i wśród nowości w bieżącym roku pojawiają się parabanki godne zaufania, np. Zaimo. W tym parabanku można błyskawicznie zdobyć na swoje konto nawet 6000 zł. Cała procedura zamyka się w 10 minutach, a wniosek składany jest w stu procentach online. Mimo że Zaimo funkcjonuje od niedawna, cieszy się dobrymi opiniami. Na stronie firmy można przeczytać wiele opinii na jej temat, które zapewniają o wygodzie i bezpieczeństwie, a wśród nich m.in. opinia p. Eli: „Jestem bardzo zadowolona z usług finansowych tej firmy. Bardzo chętnie będę korzystała z jej usług i polecała znajomym.”

Zastanawiając się nad wiarygodnością nowo powstałych parabanków, warto przyjrzeć się ich pochodzeniu. O profesjonalizmie Zaimo świadczy już fakt, że jest to braterska spółka Kredito24, który z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od ładnych kilku lat.

Nowy rok, nowe oferty

Rok 2014 przyniósł nam nie tylko nowe parabanki, ale również kolejne ekstra promocje chwilówek. Pojawia się coraz więcej ofert, dzięki którym pożyczki na określonych warunkach udzielane są całkowicie za darmo – bez oprocentowania i bez opłat prowizyjnych. Nie trzeba długo szukać, by natknąć się na wiarygodny parabank, który w bieżącym roku poszedł w ślad za potrzebami klientów, udostępniając im taką formę pożyczek.

Może to być np. LendOn, w którym pierwsza pożyczka do 500 zł spłacona w terminie do 30 dni jest w stu procentach darmowa czy też Incredit, w którym pożyczając 1000 zł do 30 dni, oddaje się również dokładnie 1000 zł (ale w przypadku innych kwot niż 1000 zł oprocentowanie ma tu już miejsce). Nieco inną propozycję wprowadził w tym roku Provident – jeden z najbardziej zaufanych parabanków w Polsce. Tutaj klient może liczyć na dodatkowa premię, która wynosi 10% zaciąganej pożyczki. Wystarczy jedynie spłacić pożyczkę w terminie.

Każdy rok to nowe parabanki i nowe, coraz korzystniejsze oferty parabanków już istniejących. Ale najważniejsze jest to, że wraz z tym coraz bardziej zwiększają się standardy tego typu usług, a na rynku pojawia się coraz mniej nieuczciwych firm, które zresztą dość szybko muszą ponosić konsekwencje za swoją działalność nie do końca zgodną z prawem.

Tagi: nowe pożyczki online bez bik, ratalne, na rynku, pozabankowe, w domu klienta, bez bik, pozabankowe bez bik i krd, dla zadłużonych, bez bik i krd, bez baz, ratalne pozabankowe, bez bik na raty, nowe pozyczki bez biku, nowe pozyczki bez big, bez bik przez internet, nowe pozyczki bez krd, nowe pozyczki bez sprawdzania baz, chwilówki bez bik i krd,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here