Odmowa w Incredit – dlaczego Incredit odmówił mi pożyczki?

0
38
Odmowa w Incredit – dlaczego Incredit odmówił mi pożyczki?
Ocena

Uzyskanie pożyczki w InCredit wiąże się z koniecznością spełnienia pewnych wymagań. Oznacza to, że mogą pojawić się sytuację, w których firma odmówiła udzielenia pożyczki. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele.

Firma InCredit może odmówić udzielenia pożyczki osobom, które widnieją w rejestrach dłużników. Należy również liczyć się z odmową w przypadku podania nieprawidłowych danych w formularzu zgłoszeniowym. Firma nie udziela również pożyczek osobom w wieku poniżej 21 lat lub powyżej 70 lat.

Warto zaznaczyć, że InCredit rozpatruje każdy wniosek indywidualnie na podstawie informacji finansowych klienta oraz informacji z baz dłużników. Oprócz odmowy, firma może zaoferować pożyczkę na niższą kwotę na inny okres.

Oczywiście w przypadku odmowy można spróbować złożyć wniosek ponownie po spełnieniu odpowiednich warunków, poprawieniu sytuacji finansowej lub poprawieniu błędnych danych podanych we wniosku. Firma informuje o swojej decyzji za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz wiadomości SMS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here