Odmowa w Moneyman – dlaczego Moneyman odmówił mi pożyczki?

0
64
Odmowa w Moneyman – dlaczego Moneyman odmówił mi pożyczki?
Ocena

Każdego dnia wiele osób potrzebuje dodatkowej gotówki powodu nieprzewidzianych sytuacji. Jest to bardzo sensowne. Gdy coś się zepsuje albo domownik zachoruje i potrzebujemy pieniędzy, najprościej jest sięgnąć po pomoc do firmy pożyczkowej. Dlatego w sieci jest bardzo wiele takich ofert, które prześcigają się w propozycjach dla klientów.

Rejestrując się na wybranej stronie, zwykle każdy ma nadzieję, że przejdzie pozytywnie proces weryfikacji i otrzyma pożyczkę. Dlatego gdy ktoś z niecierpliwością i wielką nadzieją czeka na pozytywną decyzję, odmowna może go bardzo zasmucić lub załamać.

Co zatem robić, gdy Moneyman odrzuci wniosek o pożyczkę?

Przede wszystkim nie rezygnować, ponieważ nie wiadomo z jakiego powodu ów wniosek został odrzucony. Być może jest to coś, co jest drobną pomyłką lub niedopatrzeniem klienta. Dlatego najprościej jest skontaktować się z konsultantem lub zadzwonić na infolinię, by uzyskać szczegóły. Może znajdzie się rozwiązanie i dana osoba uzyska upragnioną pożyczkę.

Warto jednak pamiętać, że na historię kredytową składa się ilość obciążeń, które pokaże BIK. Również niepłacone w terminie często bardzo zaległe raty lub rachunki są powodem odmownej decyzji. Zbyt niski dochód oraz nadmiar obciążeń będzie powodem odmownej decyzji.

Nie w każdym przypadku da się coś na to poradzić, jednak warto się dowiedzieć i próbować rozwiązać problem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here