Cashsport Opinie

Data dodania: 12 maja 2015 r. / Aktualizacja: 12 stycznia 2023 r.

Uwaga! Oferta firmy Cashsport jest nieaktualna.

Jeśli potrzebujesz szybkiej i niezbyt dużej gotówki „na już”, możesz skorzystać z usług parabanków. Wśród nich całkiem niedawno pojawiła się kolejna firma: Cash Sport, czyli Pieniądz i Pasja, jak określa się sam pożyczkodawca. Mimo że działalność tej firmy jest bardzo świeża – zarejestrowano ją w grudniu 2014 r., to już zdążyło zaufać jej wielu klientów, chwalących sobie jasne zasady pożyczek oraz przystępną stronę internetową, za pomocą której można szybko zaciągnąć potrzebne zobowiązanie finansowe.

Dane firmy

Nazwa firmy: CASHSPORT.pl Sp. z o.o.
Adres: Aleja Konstytucji 3 Maja 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
Telefon: (46) 814 21 63
E-mail: kontakt@cashsport.pl
Strona www: www.cashsport.pl
Godziny pracy firmy: codziennie 8 – 22
NIP: 8351605164
REGON: 360002856
KRS: 0000535562

Oferta Cash Sport kierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia – co jest na pewno atrakcyjną alternatywą dla parabanków, które ten prób podnoszą. Aby jednak móc otrzymać pożyczkę, należy mieć czystą historię kredytową – parabank uważnie prześwietla wszystkie napływające wnioski w najważniejszych bazach, czyli BIK, BIG, a nawet w bazie Związków Banków Polskich.

Ile można pożyczyć w Cash Sport?

Cash Sport to propozycja dla osób, które nie szukają wielkich kwot. Minimalną sumą pieniędzy, jaką można tu uzyskać jest 100 zł, maksymalną zaś 1000 zł. Jeśli jednak jesteś nowym klientem tego parabanku, nie możesz ubiegać się o wyższą kwotę niż 500 zł – dopiero przy kolejnej pożyczce ten próg zostanie podwyższony. Jeśli zaś chodzi o termin spłaty, to standardowo wynosi on – jak w przypadku większości parabanków – 30 dni, przy czym istnieje możliwość przedłużenia pożyczki za dodatkową opłatą i po złożeniu stosownego wniosku. Pamiętaj, że w przypadku braku tego wniosku będą czekać na ciebie nieprzyjemne konsekwencje w postaci maksymalnych odsetek, listownych monitów przypominających o zaległościach (za które dodatkowo płaci pożyczkobiorca), a nawet procesem windykacyjnym, który rozpoczyna się po 30 dniach od upłynięcia terminu spłaty zadłużenia.

Cash Sport wyróżnia się gwarancją najtańszej pożyczki na rynku parabanków i chwilówek, zgodnie z którą każdy klient ma możliwość negocjacji warunków umowy. Szczegóły można znaleźć w regulaminie „gwarancji najtańszej pożyczki”. Mimo że firma jest młoda, jej oferta jest jedną z ciekawszych na rynku finansowym w Polsce.

Ocena firmy
4.8/5 (głosów: 20)

Komentarze

Ta oferta jest już nieaktualna